пред 10 минути

  Невеста се сеќава на својата мртва мајка на нејзината свадба и танцува со неа со трогателна сцена

  Трогателен момент за невеста, која сакала да ја сподели својата почината мајка на својата свадбена веселба, па направила нејзин модел од картон, а додека танцувала...
  пред 8 часа

  Како се грижите за убавината на вашите раце?

  Како се грижите за убавината на вашите раце? Како се грижите за убавината на вашите раце? Рацете се алатки кои ги користиме за да комуницираме со околниот свет…
  пред 8 часа

  Овие лекови може да предизвикаат катаракта

  Овие лекови може да предизвикаат катаракта Овие лекови може да предизвикаат катаракта додека индикаторите за висок холестерол потврдуваат…
  пред 9 часа

  Како да го одржувате здравјето на вашиот мозок најдолг период?

  Како да го одржувате здравјето на вашиот мозок најдолг период? Како да го одржувате здравјето на вашиот мозок најдолг период? Постигнувањето на возраст од четириесет е…
  пред 10 часа

  Бракот на најбогатиот турски бизнисмен Лусијан Аркас со неговата девојка која е четириесет години помлада од него

  Социјалните мрежи во Турција зовреа од веста за бракот на еден од најбогатите турски бизнисмени Лусијан Аркас (77).
  пред 11 часа

  Гласно изненадување во убиството на Шаима Џамал.. Сведокот бил вклучен во убиството

  Египетското јавно обвинителство објави дека единствениот сведок во случајот со убиството на радиодифузерот Шаима Гамал бил вмешан во злосторството. Во официјалната изјава во четвртокот, таа рече ...
  пред 11 часа

  По сомнежи, Амал Махер одржува концерт во Каиро

  Амал Махер се подготвува за концерт во Каиро
  пред 24 часа

  Ова е причината зошто Шакира и Пике раскинаа... не изневерува, ниту неговата русокоса девојка

  Се чини дека искрата на спорови меѓу срцето на фудбалскиот клуб Барселона, Жерар Пике и колумбиската ѕвезда Шакира, по повеќе од една врска...
  пред XNUMX ден

  Никаб, седација со игла и киднапирање деца.. откриена е вистината на ужасното видео кое се прошири

  Киднапирањето деца е ужас што го доживува секоја мајка и татко, особено поради недостатокот на безбедност во некои населби, а откако се прошири видео…
  пред XNUMX ден

  Очите ни кажуваат за нервни нарушувања

  Очите ни кажуваат за присуството на нервни пореметувања Очите ни кажуваат за присуството на нервни нарушувања Често се вели дека „очите ни кажуваат сè“,…
   Прашања
   пред XNUMX ден

   Никаб, седација со игла и киднапирање деца.. откриена е вистината на ужасното видео кое се прошири

   Киднапирањето деца е ужас што го доживува секоја мајка и татко, особено поради недостатокот на безбедност во некои населби, а откако се прошири видео…
   Тенеологија
   пред XNUMX ден

   Калид бин Мохамед бин Зајед ја лансира индустриската стратегија на Абу Даби за да ја консолидира позицијата на емиратот како индустриски центар кој се смета за најконкурентен во регионот

   Неговото височество шеикот Калид бин Мохамед бин Зајед Ал Нахјан, член на Извршниот совет на Емиратот Абу Даби и шеф на Извршната канцеларија во Абу Даби, денеска го започна…
   Прашања
   пред 3 дена

   Обликот на вашите стапала ја дефинира вашата личност!!

   Обликот на вашите стапала ја дефинира вашата личност!! Обликот на вашите стапала ја дефинира вашата личност!! Има разлика во обликот на стапалата и големината на прстите, бидејќи…
   Тенеологија
   пред 3 дена

   Вратете ги избришаните пораки од WhatsApp

   Враќање на избришани пораки од WhatsApp Враќање на избришани пораки од WhatsApp Обично добивате пораки од луѓе на списокот со телефони,…
   Копче одете на врвот
   Претплатете се сега бесплатно со Ана Салва Прво ќе ги добивате нашите вести, а ние ќе ви испраќаме известување за секоја нова Не Да