4 orë më parë

  Kjo është arsyeja pse Shakira dhe Pique u ndanë... pa tradhtuar, as e dashura e tij bjonde.

  Duket se shkëndija e mosmarrëveshjeve mes zemrës së klubit të futbollit të Barcelonës, Gerard Pique, dhe yllit kolumbian Shakira, pas një lidhjeje prej më shumë se një...
  4 orë më parë

  Niqab, qetësim me gjilpërë dhe rrëmbim fëmijësh.. Zbulohet e vërteta e videos së tmerrshme që u përhap

  Rrëmbimi i fëmijëve është një tmerr i përjetuar nga çdo nënë dhe baba, veçanërisht me mungesën e sigurisë në disa lagje, dhe pas përhapjes së një videoje…
  6 orë më parë

  Sytë na tregojnë për çrregullimet nervore

  Sytë na tregojnë për praninë e çrregullimeve nervore Sytë na tregojnë për praninë e çrregullimeve nervore Shpesh thuhet se “sytë na tregojnë gjithçka”,…
  7 orë më parë

  Ilaçet e preferuara verore të Legend Spa

  Qendra kryesore e bukurisë dhe spa në Emiratet e Bashkuara Arabe, Legend Beauty Center ndan katër trajtimet e saj më të mira që ju të shijoni këtë verë! Me të lartë…
  7 orë më parë

  Personaliteti juaj bazohet në formën e gishtërinjve tuaj

  Karakteri juaj është nga forma e gishtërinjve tuaj Karakteri juaj është nga forma e gishtërinjve tuaj Sipas faqes së internetit “Tips and Trix”, ekzistojnë tre lloje…
  7 orë më parë

  Katër sjellje për të jetuar një jetë të pakënaqur me një partner

  Katër sjellje për të jetuar një jetë të pakënaqur me një partner Katër sjellje për të jetuar një jetë të pakënaqur me një partner Duke theksuar gabimet e thjeshta…
  7 orë më parë

  Si ta bëni portofolin tuaj gjithmonë të mbushur

  Si ta bëni çantën gjithmonë të mbushur Si ta bëni çantën gjithmonë të mbushur XNUMX - Zgjedhja e ngjyrës së kuletës është e rëndësishme sepse ngjyra tërheq…
  8 orë më parë

  GRAFF zbulon GRAFFABULOUS

    Fushata e re High Jewellery e GRAFF shfrytëzon bukurinë magjepsëse të një përzierjeje gurësh në mënyrë unike…
  9 orë më parë

  Khalid bin Mohamed bin Zayed lançon Strategjinë Industriale të Abu Dhabit për të konsoliduar pozicionin e emiratit si një qendër industriale e konsideruar si më konkurruesja në rajon

  Lartësia e Tij Sheikh Khalid bin Mohamed bin Zayed Al Nahyan, anëtar i Këshillit Ekzekutiv të Emiratit të Abu Dhabit dhe kreu i Zyrës Ekzekutive të Abu Dhabit, filloi sot,…
  18 orë më parë

  Arrestimi i vrasësit të Shaima Jamal, dhe kjo është ajo që ata gjetën me të në strehën e tij

  Historia e vrasjes së transmetuesit Shaima Jamal zgjoi ndjenjat e botës arabe, duke bërë thirrje për hakmarrje nga vrasësi që kreu këtë krim abstrakt në…
   Çështjet
   4 orë më parë

   Niqab, qetësim me gjilpërë dhe rrëmbim fëmijësh.. Zbulohet e vërteta e videos së tmerrshme që u përhap

   Rrëmbimi i fëmijëve është një tmerr i përjetuar nga çdo nënë dhe baba, veçanërisht me mungesën e sigurisë në disa lagje, dhe pas përhapjes së një videoje…
   teknologjisë
   9 orë më parë

   Khalid bin Mohamed bin Zayed lançon Strategjinë Industriale të Abu Dhabit për të konsoliduar pozicionin e emiratit si një qendër industriale e konsideruar si më konkurruesja në rajon

   Lartësia e Tij Sheikh Khalid bin Mohamed bin Zayed Al Nahyan, anëtar i Këshillit Ekzekutiv të Emiratit të Abu Dhabit dhe kreu i Zyrës Ekzekutive të Abu Dhabit, filloi sot,…
   Çështjet
   Dy ditë më parë

   Forma e këmbëve tuaja përcakton personalitetin tuaj!!

   Forma e këmbëve tuaja përcakton personalitetin tuaj!! Forma e këmbëve tuaja përcakton personalitetin tuaj!! Ka një ndryshim në formën e këmbëve dhe madhësinë e gishtërinjve, pasi…
   teknologjisë
   Dy ditë më parë

   Rikuperoni mesazhet e fshira nga WhatsApp

   Rikuperoni mesazhet e fshira nga WhatsApp Rikuperoni mesazhet e fshira nga WhatsApp Zakonisht merrni mesazhe nga njerëzit në listën tuaj të telefonit,…
   Shkoni në butonin e sipërm
   Regjistrohu tani falas me Ana Salwa Ju do të merrni lajmet tona së pari dhe ne do t'ju dërgojmë një njoftim për çdo të re La Jo