výstřely

Chorvatské dítě utěšuje Neymara po porážce a krade srdce a oči

Zatímco hvězdami nabitý brazilský národní tým v pátek naříkal nad ztrátou snu po prohře ve čtvrtfinále mistrovství světa ve fotbale na penalty s Chorvatskem, chorvatské dítě se dostalo do centra pozornosti v Scéna Rozsviťte své sociální sítě.

Dítě vtrhlo na pole a rozběhlo se k Neymarovi, který po bolestné ztrátě srdceryvně plakal pro jeho soustrast.

Chorvatské dítě vtrhne na stadion, aby utěšilo Neymara
Okamžik objímání miminka Neymara
Záběr, který ovládl trend

Je pozoruhodné, že naděje Brazílie na zisk svého šestého titulu a ukončení 20letého půstu od jejího posledního titulu byla zmařena, když prohrála na penalty s Chorvatskem 4:2.

První kop Rodriga zachránil Dominic Levakovic, zatímco Marquinhos trefil tyč. A Chorvatsko, vicemistryně z roku 2018, úspěšně provedlo všechny své kopy, aby si podle agentury Reuters zajistilo první místo v semifinále.

Ve chvíli, kdy je ztráta oznámena

Po bezbrankové remíze v 90 minutách se zdálo, že se Brazílie dotahuje, když Neymar skóroval s pozoruhodným individuálním úsilím těsně před koncem prvního prodloužení.

Pique se zhroutí v slzách uprostřed pole Narodil jsem se tady a tady zemřu

Chorvatsko to ale odmítlo poddat se Bruno Petkovic vyrovnal ve 117. minutě ve druhé přesilovce tečenou střelou, čímž konfrontaci rozšířil až na pokutové kopy.