snimke

Hrvatsko dijete tješi Neymara nakon poraza i krade srca i oči

Dok je zvjezdana brazilska reprezentacija u petak žalila za izgubljenim snom nakon poraza u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva u nogometu na jedanaesterce od Hrvatske, jedno je hrvatsko dijete privuklo svjetla reflektora u Scena Osvijetlite svoje društvene medije.

Dijete je uletjelo na teren i potrčalo prema Neymaru, koji je od srca plakao i izražavao sućut nakon bolnog gubitka.

Hrvatsko dijete upada na stadion kako bi utješilo Neymara
Trenutak grljenja bebe Neymara
Snimak koji je nadmašio trend

Važno je napomenuti da je nada Brazila da osvoji svoj šesti naslov i prekine 20-godišnji post od posljednjeg naslova propala kada je izgubio na jedanaesterce od Hrvatske 4-2.

Prvi udarac Rodriga obranio je Dominic Levaković, dok je Marquinhos pogodio vratnicu. A Hrvatska, viceprvak 2018., uspješno je izvela sve svoje udarce, rezervišući prvo mjesto u polufinalu, navodi Reuters.

U trenutku kada se gubitak objavi

Nakon remija bez golova u 90 minuta, činilo se da se Brazil približava kada je Neymar zabio nevjerojatnim individualnim naporom neposredno prije kraja prvog produžetka.

Pique se srušio u suzama nasred terena. Ovdje sam rođen i ovdje ću umrijeti

No Hrvatska je to odbila popustiti Bruno Petković izjednačio je u 117. minuti, u drugom produžetku, udarcem odbijenim udarcem, produživši obračun do izvođenja jedanaesteraca.