šūvių

Prancūzų gaidžiai šaukia pergalę Rusijos naktį

Prancūzijos futbolo rinktinė iškovojo antrąjį pasaulio čempiono titulą po to, kai šiandien, sekmadienį, paskutinėse 4 metų pasaulio čempionato rungtynėse Rusijoje 2:2018 nugalėjo Kroatijos komandą.
Prancūzų komanda užbaigė Kroatijos nuotykius, o prancūzų žvaigždė Antoine'as Griezmannas ir jo bendražygiai garsiajame Rusijos sostinės Maskvos „Lužnikų“ stadione patyrė sunkų pralaimėjimą kroatų batalionui, kad „Blue Roosters“ karūnuotų antruoju pasaulio čempionu per du dešimtmečius. 1998 metais Prancūzijoje iškovojus pirmąjį titulą.

Prancūzijos rinktinė pirmą kartą atmetė Kroatijai pasaulio čempiono titulą žinodama, kad Kroatijos rinktinė pirmą kartą žaidė pasaulio čempionato finale.
Pirmoji rungtynių pusė baigėsi prancūzų komandai išsiveržus į priekį 2:1 po įspūdingo abiejų komandų pasirodymo, pažymint, kad Kroatijos komanda daugiausiai kontroliavo žaidimo eigą ir kamuolio valdymą.

Kroatijos rinktinė sumokėjo kainą už savo žaidėjų klaidas baudos aikštelėje, kur pirmasis prancūzų įvartį iš draugiškos ugnies pelnė po prancūzo Antoine'o Griezmanno baudos smūgio, o kroatų puolėjas Mario Mandzukic bandė jį išlaikyti. išvykoje, tačiau 18-ąją minutę per klaidą jį pavertė savo komandos vartais.
28-ąją minutę Kroatijos ekipai išlygino Ivanas Perisičius, tačiau 38-ąją minutę Antoine'as Griezmannas po baudinio, kurį teisėjas skyrė pasinaudojęs teisėjo vaizdo asistentu (VAR), išvedė prancūzus į priekį.
Antrajame kėlinyje žaidimas virto diskusijomis tarp dviejų komandų, o prancūzai nustebino savo varžovą dviem įvarčiais, kuriuos 59 ir 65 minutes pelnė Paulas Pogba ir Kylianas Mbappe. Tai buvo pirmasis Pogbos įvartis, o Mbappe – ketvirtasis. šiame turnyre.
Mario Mandzukičius 69-ąją minutę į tai atsakė antruoju Kroatijos komandos įvarčiu, kuris buvo trečiasis jo įvartis dabartiniame pasaulio čempionate.
Rungtynės prasidėjo iš eilės puolančiomis Kroatijos rinktinės, kuri daugiausiai kamuolį valdė pirmosiomis minutėmis.
Kita vertus, Prancūzijos rinktinė žaidė pasikliaudama stipriu kroatų žaidėjų spaudimu ir blokuodama kelius, vedančius į prancūzų baudos aikštelę.
Modričius aštuntąją minutę atliko kampinį, kurį iškart atstūmė prancūzų gynyba.
Ir 11-ąją minutę kamuolys iš tolimo perdavimo prancūzų baudos aikštelėje atkeliavo pas Ivaną Perisičių, tačiau jis nesuvaldė jo, todėl kamuolys išėjo į vartų smūgį.
Prancūzų vidurio puolėjai nesėkmingais puolimo bandymais bandė sumažinti spaudimą komandos draugams gynyboje.
O 15-ąją minutę įvyko greita Kroatijos kontrataka, Perisičius skersavo kamuolį iš dešinės, tačiau šis pataikė į gynybą ir atitrūko nuo baudos aikštelės.
Pirmą kartą rungtynėse pasirodžius prancūzų puolėjui Antoine'ui Griezmannui, žaidėjas gavo baudos smūgį už Kroatijos baudos aikštelės, kai jį prasižengė Marcelo Brozovič.
Griezmannas atliko baudos smūgį į vartų pusę, o kroatų puolėjas Mario Mandzukičius bandė atmušti kamuolį, tačiau labai sunkiu kampu per klaidą galva į vartus pasuko vartininko Danielio Subašičiaus dešinėje. Prancūzijos komandos įvartį 18-ąją minutę po pirmojo realaus bandymo į Kroatijos vartus.

Kroatijos rinktinė sekančiomis minutėmis suintensyvino puolimą, ieškodama išlyginamojo įvarčio, ​​tačiau susidūrė su susikaupusia ir organizuota Prancūzijos rinktinės gynyba, kuri savo puolimu rėmėsi greitais atšokusiais kamuoliais, pasinaudodama Kroatijos spurtu. puolimas.
O prancūzas N'Golo Kante 27-ąją minutę gavo geltoną kortelę už Persico smūgį, siekdamas sustabdyti greitą ir pavojingą kroatų puolimą.
Kroatijos komanda pasinaudojo baudos smūgiu ir 28-ąją minutę išlygino rezultatą, kai Modričius atliko baudos smūgį ir prasižengė tarp daugiau nei vieno kroato žaidėjo prancūzų baudos aikštelėje, tada Domagovas Vida paruošė jį savo komandos draugui Perisičiui, kuris motyvuotas ant baudos aikštelės ribos, pastarąjį paruošti sau ir į nelengvą kampą pataikė į prancūzų vartininko Hugo Lloriso kairę.
Kitomis minutėmis abi komandos apsikeitė atakomis, kol 35-ąją minutę įvyko didžiulis azartas, kai Griezmannas atliko pavojingą kampinį ir kamuolys pataikė į žaidėjo Perisico ranką ir išėjo į kampinį, o prancūzai nuėjo pas teisėją. reikalaudamas baudos metimo.
Teisėjas reagavo į prancūzų žaidėjų reikalavimus ir pasinaudojo vaizdo teisėjo asistento (VAR) sistema, kai vaizdo teisėjai paprašė jo pačiam stebėti žaidimą, o argentinietis teisėjas nušvilpė, paskelbdamas apie apdovanojimą. baudos metimą Prancūzijai.
Griezmannas 38-ąją minutę realizavo baudos smūgį dešinėje vartininko Subasičiaus pusėje ir pelnė pirmąjį gaidžių įvartį.

Įvartis sukėlė įniršį Kroatijos rinktinei, kuri puolime puolė ieškoti išlyginamojo įvarčio ir ne viename kamuoliuje kėlė didelį pavojų, tačiau patyrė daug nelaimių prieš prancūzų vartus, todėl pirmajame kėlinyje. baigėsi tuo, kad prancūzų komanda išsiveržė į priekį 2/1, nepaisant to, kad Kroatijos komanda per šį kėlinį kamuolį valdė daugiau nei 60 procentų.
Kroatijos komanda antrąjį kėlinį pradėjo iš eilės bandymais atakuoti, tačiau pirmoji proga rungtynėse buvo galingas Griezmanno smūgis iš toli 47-ąją minutę, kuris pateko į vartininko Subašičiaus rankas.
Kroatijos rinktinė atsakė greita ataka, kurioje Rakiticas apsikeitė kamuoliu su Rebičiu, kuris ataką užbaigė stipriu, stebinančiu smūgiu, kurį Llorisas pirštų galais laikė virš skersinio.
Kitomis minutėmis kroatas turėjo daug progų, tačiau komandai ir toliau sekėsi atkakliai.

53 minutę į aikštę išėjo du sirgaliai, tačiau juos greitai išvedė apsaugos darbuotojai, tad teisėjas atnaujino rungtynes.
Prancūzijos rinktinės treneris Didier Deschampsas 55-ąją minutę vietoj Kante sumokėjo savo žaidėjui Stephenui Nzonzi.
Kitomis minutėmis abi komandos apsikeitė atakomis, o 59-ąją minutę prancūzai vieną iš atakų pavertė užtikrintais įvarčiais, kuriuos pasirašė Paulas Pogba.
Kylianas Mbappe pasinaudojo greita kontrataka ir manipuliavo kroatų gynyba, o po to perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kad pataikytų į gynybą ir pasiruoštų kolegai Griezmannui, kuris savo ruožtu perdavė jį Pogbai motyvuotai ant aikštės ribos. kur jis stipriai smūgiavo kamuolį į vartų pusę, kad atsitrenktų į gynybą ir atsimuštų atgal į jį, kad dar kartą smūgiuotų kaire į vartus dešinėje nuo vartininko.
Prancūzijos rinktinė pasinaudojo sumaištimi varžovo gretose ir 65-ąją minutę pelnė ketvirtąjį įvartį, kurį pasirašė Mbappe.
Įvartis buvo įmuštas, kai Lucas Hernandezas kairėje pusėje manipuliavo Kroatijos žaidėjais, o po to perdavė kamuolį motyvuotam Mbappei prieš baudos aikštelės lanką.
Ažiotažai tęsėsi ir sekančias minutes, o antrąjį Kroatijos įvartį 69-ąją minutę pelnė Mandzukičius.
Įvartis buvo pasiektas, kai gynyba sugrąžino kamuolį Lorisui, kuris bandė išmušti Mandzukičių priešais vartus, tačiau pastarasis jį prispaudė, todėl kamuolys pataikė į jį ir susvyravo į vartus.
Paskutinę trečią rungtynių valandą įvyko abiejų komandų atakos ir abipusiai bandymai bei trenerių pasikeitimai, tačiau nesėkmingai.Rungtynės baigėsi prancūzų gaidų pergale 4/2.