šūvių

Kroatijos vaikas guodžia Neymarą po pralaimėjimo ir pavagia širdis bei akis

Kol žvaigždžių gausi Brazilijos rinktinė apgailestavo, kad penktadienį pralaimėjo svajonę po pralaimėjimo FIFA pasaulio čempionato ketvirtfinalyje baudiniais prieš Kroatiją, Kroatijos vaikas patraukė dėmesį. Scena Apšvieskite savo socialinę žiniasklaidą.

Vaikas įsiveržė į aikštę ir nubėgo link Neymaro, kuris nuoširdžiai verkė užuojautos po skaudžios netekties.

Kroatijos vaikas įsiveržia į stadioną, kad paguostų Neymarą
Mažylio Neymaro apkabinimo akimirka
Kadras, kuris viršijo tendenciją

Pastebėtina, kad Brazilijos viltis iškovoti šeštąjį titulą ir baigti 20 metų nuo paskutinio titulo trukusį greitą žlugimą žlugo, kai ji baudiniais 4:2 pralaimėjo Kroatijai.

Pirmąjį Rodrigo smūgį atrėmė Dominicas Levakovičius, o Marquinhosas pataikė į virpstą. O 2018 m. antrąją vietą užėmusi Kroatija sėkmingai įvykdė visus savo smūgius ir rezervavo pirmąją vietą pusfinalyje, praneša Reuters.

Pralaimėjimo paskelbimo momentu

Po 90 minučių lygiosiomis be įvarčių, Brazilija, atrodo, artėjo į priekį, kai Neymaras pasižymėjo nepaprastomis individualiomis pastangomis prieš pat pirmojo pratęsimo pabaigą.

Pikė ašaromis griūva vidury lauko Aš čia gimiau ir čia mirsiu

Tačiau Kroatija atsisakė pasiduoti Bruno Petkovičius išlygino rezultatą 117-ąją minutę, antrajame pratęsime, atmuštu smūgiu, pratęsdamas akistatą iki baudų metimų.