įžymybės

Messi yra geriausias žaidėjas pasaulyje

Messi laimėjo FIFA pasaulio metų žaidėjo apdovanojimą

vardas grąžintas Lionelis Messi Kylianas Mbappe vėl atsiduria dėmesio centre ir antraštėse, bet ne futbolo rungtynėse, o kaip pretendentas į FIFA pasaulio metų žaidėjo apdovanojimą. Pasaulio taurės čempionas vėl iškovojo naują pergalę prieš Kylianą Mbappe už žalio stačiakampio ribų, nes jis laimėjo FIFA geriausio žaidėjo apdovanojimą 2022 m. per „Geriausio“ apdovanojimų ceremoniją Prancūzijos sostinėje Paryžiuje, kuri vyko vakar, pirmadienį, vakare. pagerbia nugalėtojus, atsižvelgiant į jų indėlį. 8 m. rugpjūčio 2021 d. – 18 m. gruodžio 2022 d. Geriausios moterų futbolo žaidėjos apdovanojimas atimtas; Ispanei Alexia Botelas antrus metus iš eilės.

Messi pasiekė precedento neturintį pasiekimą FIFA istorijoje

Po pirmaujančių Argentinos šlovės pasaulio taurė Epiniame finale prieš Prancūziją Katare jis laimėjo Messi Mbappe ir jo kolega prancūzas Karimas Benzema laimėjo FIFA geriausio žaidėjo apdovanojimą ir septintą kartą per 14 metų laimėjo FIFA apdovanojimą, taip tapdami pirmuoju žaidėju, laimėjusiu septynis FIFA geriausio žaidėjo apdovanojimus, nutraukdami santykius su Brazilijos Marta, kuri laimėjo FIFA. šešis kartus apdovanotas geriausiu žaidėju.
Atsiimdamas apdovanojimą pasaulio taurės čempionas sakė: „Man tai buvo beprotiški metai. Galėjau įgyvendinti savo svajonę apie pasaulio čempionatą, tiek ilgai kovojęs dėl jos. Galiausiai tai atsitiko, ir tai buvo geriausias dalykas mano karjeroje. Tai kiekvieno žaidėjo svajonė, bet tik nedaugelis gali tai pasiekti, todėl esu dėkingas Dievui, kad man tai pavyko“.
Trys žaidėjai pateko į galutinį sąrašą, už kurį balsavo pasaulinė nacionalinės komandos kapitonų ir trenerių komisija, atrinkti žurnalistai iš kiekvienos iš 211 FIFA šalių narių, taip pat sirgaliai internete.

Ryškiausia apdovanojimų ceremonija

nugalėjo trenerį Argentinietė Lionelis Scaloni nugalėjo italą Carlo Ancelotti ir ispaną Pepą Guardiolą laimėdamas geriausio trenerio apdovanojimą, o olandė Sarina Wegman buvo karūnuota geriausia trenere.
Geriausio vartininko apdovanojimą gavo argentinietis Emiliano Martinezas, įveikęs marokietį Yassine'ą Bounou ir belgą Thibaut Courtois. Moterų pusėje geriausio vartininko apdovanojimą pelnė anglė Marie Erbes.
Pusko apdovanojimas atiteko lenkui Marcinui Oleksi, o „Fair Play“ apdovanojimą pelnė italas „Cremonese“ žaidėjas Luka Lukošvili. Argentinos gerbėjai pelnė geriausios publikos apdovanojimą.

Messi ir Mbappe .. konkurencija už aikštės ribų

35-erių futbolininkas įveikė Mbappe, kuris pretendavo į savo pirmąjį FIFA metų žaidėjo apdovanojimą, už Auksinį kamuolį, kurį FIFA skiria geriausiam pasaulio čempionato žaidėjui. Tuo tarpu Mbappe laimėjo „Auksinį batą“ kaip geriausias įvarčių žaidėjas. FIFA apdovanojimų balsavime žvaigždė buvo apdovanota Argentinietė 52 taškai, Mbappe 44, Benzema 34.
Mbappe, kuri yra 24 metų ir jaunesnė Messi 11 metų amžiaus ir laikomas savo įpėdiniu pasaulinėje arenoje – jis pirmą kartą buvo įtrauktas į trijų vyrų sąrašą. Jis užėmė ketvirtą vietą balsuodamas už 2018 m. apdovanojimą, tais metais, kai atvedė Prancūziją į pasaulio čempionato titulą.
Madrido „Real“ žvaigždė Benzema spalį prieš pasaulio čempionatą iškovojo prestižiškiausią „Auksinį kamuolį“. Prancūzų puolėjas turnyrą praleido dėl traumos. Nors Messi nebuvo ilgame „Auksinio kamuolio“ kandidatų sąraše, paskelbtame rugpjūtį