šāvienu

Horvātu bērns mierina Neimāru pēc sakāves un nozog sirdis un acis

Kamēr zvaigžņotā Brazīlijas valstsvienība žēlojās par sapņa zaudēšanu pēc zaudējuma FIFA Pasaules kausa izcīņas ceturtdaļfinālā ar soda sitieniem pret Horvātiju, horvātu bērns nokļuva uzmanības centrā. Aina Izgaismojiet savus sociālos medijus.

Bērns iebruka laukumā un skrēja pretim Neimāram, kurš pēc sāpīgā zaudējuma sirsnīgi raudāja pēc līdzjūtības.

Horvātu bērns iebrūk stadionā, lai mierinātu Neimaru
Mazuļa Neimara apskaušanas brīdis
Kadrs, kas bija tendences augšgalā

Zīmīgi, ka Brazīlijas cerība izcīnīt sesto titulu un izbeigt 20 gadus ilgo ātro kopš pēdējā titula izsīka, kad tā ar 4:2 piekāpās Horvātijai.

Pirmo Rodrigo sitienu atvairīja Dominiks Levakovičs, savukārt Markinjoss trāpīja pa vārtu stabu. Un 2018. gada otrās vietas ieguvēja Horvātija veiksmīgi izpildīja visus savus sitienus, lai saglabātu pirmo vietu pusfinālā, ziņo Reuters.

Brīdī, kad tiek paziņots par zaudējumu

Šķita, ka pēc bezvārtu neizšķirta 90 minūtēs Brazīlija pietuvojas, kad Neimārs ar ievērojamu individuālo piepūli guva vārtus īsi pirms pirmā pagarinājuma beigām.

Pikē sabrūk asarās lauka vidū Es šeit piedzimu un te nomiršu

Bet Horvātija atteicās piekāpties Bruno Petkovičs 117. minūtē otrajā pagarinājumā ar atvairītu sitienu panāca izlīdzinājumu, paplašinot konfrontāciju līdz soda sitieniem.