strzały

Chorwackie dziecko pociesza Neymara po porażce i kradnie serca i oczy

Podczas gdy gwiazdorska reprezentacja Brazylii ubolewała w piątek nad utratą marzeń po porażce w ćwierćfinale Mistrzostw Świata FIFA w rzutach karnych z Chorwacją, chorwackie dziecko znalazło się w centrum uwagi Scena Rozświetl swoje media społecznościowe.

Dziecko szturmem wdarło się na boisko i pobiegło w stronę Neymara, który serdecznie płakał z powodu jego kondolencji po bolesnej stracie.

Chorwackie dziecko szturmuje stadion, by pocieszyć Neymara
Moment przytulania małego Neymara
Strzał, który zdominował trend

Warto zauważyć, że nadzieja Brazylii na zdobycie szóstego tytułu i zakończenie 20-letniego postu od ostatniego tytułu prysła, gdy przegrała w rzutach karnych z Chorwacją 4:2.

Pierwsze kopnięcie Rodrigo obronił Dominic Levakovic, a Marquinhos trafił w słupek. A Chorwacja, która zajęła drugie miejsce w 2018 roku, z powodzeniem wykonała wszystkie swoje rzuty, aby zapewnić sobie pierwsze miejsce w półfinale, według Reutera.

Moment ogłoszenia przegranej

Po bezbramkowym remisie w 90. minucie wydawało się, że Brazylia zbliża się do bramki, gdy Neymar strzelił gola niesamowitym indywidualnym wysiłkiem tuż przed końcem pierwszej dogrywki.

Pique zalewa się łzami na środku pola tu się urodziłem i tu umrę

Ale Chorwacja odmówiła poddać się Bruno Petkovic wyrównał w 117. minucie, w drugiej dogrywce, strzałem zbitym, przedłużając konfrontację do rzutów karnych.