Zmešajte

Trije posnetki s finala svetovnega prvenstva. Casillas, Maroko in Macron

Zadnji trenutki pred začetkom svetovnega prvenstva, v nedeljo zvečer, med Francijo in Argentino priča izjemnim posnetkom, med katerimi je najbolj izstopalo razkritje nekdanjega španskega zvezdnika Ikerja Casillasa o zlatem pokalu, v katerem je zmagovalec svetovnega prvenstva v Katar bo okronan.

in odprto Casillas Španski vratar in kapetan, ki je zmagal na svetovnem prvenstvu 2010, škatla z zlatim pokalom, ki si ga je v Katarju prizadevalo osvojiti 32 ekip.

Z njim je bila na tej misiji indijska igralka Deepika Padukone

Casillas in Padukone sta nosila pokal in se z njim sprehajala po igriščih stadiona Louis, kjer je potekala finalna tekma svetovnega prvenstva v nogometu v Katarju.

Casillas je pokal pomahal množici, nato pa pokal položil na belo ploščad, preden se je umaknil in odšel z igrišča, da se finale začne.

In na tribunah je bila opazna prisotnost moji igralci Maroška reprezentanca med množicami.

"Atlaški levi" so upali na to tekmo, a so izgubili polfinale proti Franciji z 2:2, v soboto pa so izgubili tekmi za tretje in četrto mesto proti Hrvaški z 1:XNUMX.

Brazilski zvezdnik se ločuje od žene zaradi svetovnega prvenstva

Na VIP ploščadi so kamere spremljale rokovanje švedskega zvezdnika Zlatana Ibrahimovića s francoskim predsednikom Emmanuelom Macronom, ki se je udeležil finala, spremljal pa je tudi polfinalni dvoboj turnirja proti Maroku.