схотс

Хрватско дете теши Нејмара после пораза и краде срца и очи

Док је репрезентација Бразила са звездама жалила, у петак, због губитка сна након пораза у четвртфиналу Светског првенства у фудбалу на пенале од Хрватске, једно хрватско дете је у центру пажње Сцена Осветлите своје друштвене мреже.

Дете је улетело на терен и потрчало ка Нејмару, који је од срца плакао за саучешће након болног губитка.

Хрватско дете упада на стадион да утеши Нејмара
Тренутак грљења бебе Нејмара
Снимак који је био на врху тренда

Важно је напоменути да је нада Бразила да ће освојити своју шесту титулу и прекинути 20-годишњи пост од последње титуле прекинута када је изгубио на пенале од Хрватске са 4-2.

Први ударац Родрига одбранио је Доминик Леваковић, док је Маркињос погодио стативу. А Хрватска, вицешампион 2018, успешно је извела све своје ударце, да би резервисала прво место у полуфиналу, наводи Ројтерс.

Оног тренутка када се објави губитак

После ремија без голова у 90 минута, чинило се да се Бразил приближава када је Нејмар постигао гол уз изузетан појединачни напор непосредно пред крај првог продужетка.

Пике се руши у сузама на сред поља Овде сам рођен и овде ћу умрети

Али Хрватска је то одбила попустити Бруно Петковић је изједначио у 117. минуту, у другом продужетку, одбијеним ударцем, продуживши сукоб на казнене ударце.