Перемішати

Три ролики з фіналу ЧС. Касільяс, Марокко та Макрон

Останні моменти перед початком Чемпіонату світу з футболу, у неділю ввечері, між Францією та Аргентиною стали свідками чудових кадрів, найпомітнішим з яких було розкриття колишньої іспанської зірки Ікера Касільяса про золотий кубок, у якому переможець Чемпіонату світу з футболу Катар буде коронований.

ВІДЧИНЕНО Касільяс Воротар і капітан збірної Іспанії, який виграв чемпіонат світу 2010 року, коробка з золотим кубком, який 32 команди прагнули виграти в Катарі.

Разом з ним у цій місії була індійська актриса Діпіка Падуконе

Касільяс і Падуконе несли трофей і ходили в ньому по стадіону Louis Stadium, де проходив фінальний матч чемпіонату світу з футболу в Катарі.

Касільяс помахав трофею натовпу, потім поклав трофей на білу платформу, перш ніж залишити місце та піти з поля, щоб почати фінал.

І на трибунах була помітна присутність мої гравці Збірна Марокко серед мас.

«Леви Атласу» сподівалися вийти на цей матч, але програли півфінал проти Франції з рахунком 2:2, а в суботу програли матч за третє та четверте місця проти Хорватії з рахунком 1:XNUMX.

Бразильська зірка розлучається з дружиною через чемпіонат світу

У VIP-майданчику камери стежили за рукостисканням шведської зірки Златана Ібрагімовича з президентом Франції Еммануелем Макроном, який відвідав фінал, а також побував на півфіналі турніру проти Марокко.