постріли

Хорватська дитина втішає Неймара після поразки та краде серця та очі

Поки зіркова збірна Бразилії в п’ятницю нарікала на втрату мрії після поразки в чвертьфіналі Чемпіонату світу з футболу в серії пенальті проти Хорватії, хорватська дитина привернула увагу до Сцена Освітіть свої соціальні мережі.

Дитина увірвалася на поле і побігла до Неймара, який щиро плакав, висловлюючи співчуття після болісної втрати.

Хорватська дитина вривається на стадіон, щоб втішити Неймара
Момент обіймів малюка Неймара
Кадр, який очолив тренд

Примітно, що надія Бразилії виграти свій шостий титул і покласти край 20-річному посту з моменту останнього титулу була розбита, коли вона програла Хорватії по пенальті з рахунком 4:2.

Перший удар Родріго відбив Домінік Левакович, а Маркіньйос пробив у штангу. А Хорватія, яка посіла друге місце в 2018 році, успішно виконала всі свої удари, щоб зарезервувати перше місце в півфіналі, повідомляє Reuters.

Момент оголошення програшу

Після нульової нічиєї за 90 хвилин Бразилія, здавалося, наближалася, коли Неймар забив чудовим індивідуальним зусиллям незадовго до кінця першого додаткового періоду.

Піке падає в сльози посеред поля. Тут я народився і тут помру

Але Хорватія відмовилася поступатися Бруно Петковіч зрівняв рахунок на 117-й хвилині, у другому овертаймі, ударом відбитим ударом, продовживши протистояння до пенальті.