Pomiješajte

Tri klipa sa finala Svjetskog prvenstva.. Casillas, Maroko i Macron

Poslednji trenuci pred početak Mundijala, u nedelju uveče, između Francuske i Argentine bili su svedoci izuzetnih snimaka, od kojih je najistaknutiji otkriće bivše španske zvezde Ikera Kasiljasa o zlatnom peharu u kojem je osvajač Mundijala u Katar će biti krunisan.

i otvoren Casillas Golman i kapiten Španije koji je osvojio Svjetsko prvenstvo 2010., kutija sa zlatnim trofejem koji su 32 tima nastojala osvojiti u Kataru.

S njim je u ovoj misiji bila indijska glumica Deepika Padukone

Casillas i Padukone su ponijeli trofej i prošetali njime na stadionu Louis, gdje se odigrala finalna utakmica Svjetskog prvenstva u Kataru.

Casillas je mahnuo peharom publici, a zatim stavio trofej na bijelu platformu, prije nego što je krenuo i otišao s terena kako bi finale počelo.

I na tribinama je bilo primjetno prisustvo لاعبي Reprezentacija Maroka među masama.

“Atlas lavovi” su se nadali da će doći do ovog meča, ali su u polufinalu izgubili od Francuske sa 2-2, au subotu su izgubili meč za treće i četvrto mjesto od Hrvatske sa 1-XNUMX.

Brazilska zvijezda se razvodi od supruge zbog Svjetskog prvenstva

Na VIP platformi kamere su pratile rukovanje švedske zvijezde Zlatana Ibrahimovića sa francuskim predsjednikom Emmanuelom Macronom, koji je prisustvovao finalu, a prisustvovao je i polufinalu turnira protiv Maroka.