shots

Hrvatsko dijete tješi Neymara nakon poraza i krade srca i oči

Dok je zvjezdana reprezentacija Brazila žalila u petak zbog gubitka sna nakon poraza u četvrtfinalu FIFA Svjetskog prvenstva na penale od Hrvatske, jedno hrvatsko dijete plijenilo je reflektore u Scena Osvijetlite svoje društvene mreže.

Dijete je uletjelo na teren i potrčalo prema Neymaru, koji je od srca plakao za saučešće nakon bolnog gubitka.

Hrvatsko dijete upada na stadion da utješi Neymara
Trenutak grljenja bebe Neymara
Snimak koji je bio na vrhu trenda

Važno je napomenuti da je nada Brazila da će osvojiti svoju šestu titulu i prekinuti 20-godišnji post od posljednje titule prekinuta kada je izgubio na penale od Hrvatske 4-2.

Prvi Rodrigov udarac odbranio je Dominik Levaković, dok je Markinjos pogodio stativu. I Hrvatska, vicešampionka 2018. godine, uspješno je izvela sve svoje udarce, kako bi rezervisala prvo mjesto u polufinalu, navodi Reuters.

Trenutak objave gubitka

Nakon remija bez golova u 90 minuta, činilo se da se Brazil približava kada je Neymar postigao gol uz izuzetan individualni napor neposredno prije kraja prve produžetke.

Pike pada u suzama usred polja. Ovdje sam rođen i ovdje ću umrijeti

Ali Hrvatska je to odbila prepustiti se Bruno Petković je izjednačio u 117. minutu, u drugom produžetku, odbijenim udarcem, produživši sukob na kaznene udarce.