lasud

Horvaatia laps lohutab Neymarit pärast lüüasaamist ning röövib südamed ja silmad

Kui staaridest pungil Brasiilia rahvusmeeskond hädaldas reedel unistuse kaotust pärast jalgpalli MM-i veerandfinaalis penaltimängus Horvaatiale kaotatud kaotust, siis Horvaatia laps haaras tähelepanu keskpunktis. Stseen Valgustage oma sotsiaalmeediat.

Laps tormas väljakule ja jooksis Neymari poole, kes pärast valusat kaotust südamest kaastunnet nuttis.

Horvaatia laps tungib staadionile Neymarit lohutama
Beebi Neymari kallistamise hetk
Kaader, mis ületas trendi

Tähelepanuväärne on, et Brasiilia lootus võita kuues tiitel ja lõpetada viimasest tiitlist möödunud 20-aastane paast katkes, kui ta kaotas penaltitega Horvaatiale 4:2.

Rodrigo esimese löögi tõrjus Dominic Levakovic, Marquinhos tabas aga posti. Ja 2018. aasta teiseks tulnud Horvaatia sooritas Reutersi andmetel kõik oma löögid edukalt, et säilitada poolfinaalis esikoht.

Kaotusest teatamise hetk

Pärast 90. minuti väravateta viiki näis Brasiilia lähenevat, kui Neymar lõi vahetult enne esimese lisaaja lõppu märkimisväärse individuaalse pingutusega värava.

Pique variseb pisarates keset põldu Ma olen siin sündinud ja siin ma suren

Kuid Horvaatia keeldus järele andma Bruno Petkovic viigistas 117. minutil teisel lisaajal tõrjutud löögiga, laiendades vastasseisu karistuslöökideni.

Brasiilia staar lahutab MM-i tõttu oma naisest

seotud artiklid

Mine ülemisse nupp
Tellige nüüd Ana Salwaga tasuta Meie uudised saate esmalt kätte ja iga uue kohta saadame teile teate Ei Jah
Sotsiaalmeedia Self Publish Powered by: Xyzscripts.com